Frederique Constant, FC-350RMG5B6, Limited Edition, Runabout, Automatic, Rokas pulkstenis

€ 1.899,00

Apraksts

SPECIFIKĀCIJAS

Kalibrs FC-350, automātisks ar GMT funkciju un datumu (pašu izstrādāts GMT modulis); 38 h gaitas reserve, 26 akmeņi, frekvence 28800 pussvārstības stundā.
Pulēts nerūsējoša tērauda korpuss no trīs daļām, diametrs 42 mm, “Convex” safīra stikls. Caurspīdīgs aizmugurējais vāks ar “Riva Historical Society” gravējumu. Ūdens necaurlaidība līdz 5 ATM.
Tumši pelēkas krāsas ciparnīca, gijošē dekorācija un uzklāti sudrabaini spīdīgi indeksi. Datuma indikācija 6h pozīcijā, ar rokām pulēti sudrabaini stundu un minūšu rādītāji ar luminiscentu pārklājumu, kā arī GMT rādītājs baltā krāsā.
Gaiši brūna ādas siksniņa.
 
Limitēts izlaidums (2888 gab.), komplektā iekļauta grezna koka kastīte ar detalizētu “Runabout” laivas miniatūru no koka.

Pieteikties


 

Citas preces šim zīmolam

Par zīmolu Frédérique Constant

Frederique Constant 10 years Manufacture

 

 

Frederique Constant – impulsīvs un kaislīgs zīmols. Pulksteņi ar šādu vārdu izceļas ar milzīgu sortimentu. Un kā gan citādi, ja kompānija atrodas nepārtrauktos meklējumos, bet devīze skan šādi: “Dzīvo ar kaisli!”?!

Frederique Constant pulksteņiem piemīt augsta kvalitāte, elegants dizains un nevainojama precizitāte. Visu modeļu komplektēšana ir roku darbs. Kompānijas filozofija ir tajā, lai ieinteresētu ne tikai pulksteņu mākslas zinātājus, bet arī cilvēkus, kuri novērtē uzticamus klasiskos pulksteņus par saprātīgu cenu.

Visi Frederique Constant pulksteņi ir aprīkoti ar Šveices mehānismiem un nozīmīgu uzrakstu “Swiss Made”, kuram nav nepieciešams tulkojums. Šveices pulksteņi jau sen tiek uzskatīti par kvalitātes, uzticamības un precizitātes etaloniem visā pasaulē. Mūsdienās būt pazīstama zīmola pulksteņa laimīgam īpašniekam - ir prestiža un labklājības rādītājs. Veiksmīga augstas kvalitātes, uzticamības un cienīguma kombinācija – tas ir Frederique Constant pulksteņu zīmola veiksmes pamats.

 

http://www.frederique-constant.com/en